Arkadasımla arkadan yoldan ilişkiye girdik ilişkiden önce pen*sim ıslak değildi ve ilişki sırasında pen*sim vajinasına dogru kaydı ?

hocam arkadasımla an*l yoldan ilişkiye girdik ilişkiden önce pen*sim ıslak değildi ve ilişki sırasında pen*sim vajinasına dogru kaydı ve birden arkadasım kendını cektı değdi pen*sin dedi 1 sn lik olay bosalmadım kuruydu ama zevk suyu osıra gelmıs olsa hamılelık durumu nedır hocam

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal. Yalnız adetinde 5 gün yada daha fazla gecikme olursa gebelik testi yaptırın.