Asagıdakı Sperm Testini Yorumlamanızı Rica Ediyorum.

Iyı calısmalar.. Asagıdakı Sperm Testini Yorumlamanızı Rica Ediyorum.. Miktar: 3 mL Renk: Koyu Krem Vizkozite: Normal Süre (37 C): 35 Ph.: 8 1 Saatte Hareketli Yüzde: 40 Hızlı İleri: - (yok) Yavaş İleri: 30 Yerinde: 10 Hareketsiz: 60 Sperm: 26 Milyon Normal Modfoloji: 90% 3-4 Lökosit, 5-6 Y.Hücre

Tahlil.com Cevabı : Hızlı ileri sperm hücresi görülmemiş. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.