Aşırı kasık ağrısı ile doktora gittim kültür aldılar.Sonuçta ise Mycoplasma hominis ÜREDİ. Ureaplasma urealyticum ÜREDİ 1-2 LÖKOSİT, 10-12 EPİTEL GÖRÜLDÜ. LACTO

Hocam ben 2 hafta önce ilişkiye girdim kızlığım bozuldu aşırı kasık ağrısı ile doktora gittim kültür aldılar.Sonuçta ise Mycoplasma hominis ÜREDİ. Ureaplasma urealyticum ÜREDİ 1-2 LÖKOSİT, 10-12 EPİTEL GÖRÜLDÜ. LACTOBACILLER AZALMIŞ. Sonuç: ORTA DÜZEYDE B Grubu Beta Hemolitik Streptococ ÜREDİ. yazıyor. Hiç bir ilaç kullanmasam bir şey olur mu ailem in haberi yok yorumlar mısınız ? İyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Mikoplasma ve Ureaplasma enfeksiyonları genellikle cinsel yolla bulaşan,genital enfeksiyonlara sebep olan mikro organizmalardır..Bununla ilgili herhangi bir tedavi görülmediği taktirde başka sağlık sorunlarına da neden olabilmektedir.İdrar kanalı,böbrek,eklem ve pelvik iltihabı gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.Bu sonuca göre doktorunuz uygun bir tedavi başlayacaktır.