Aşırı öksürük nedeniyle bir sağlık kurumuna gittim, akciğer filmi temiz çıktı,boğazım hala cok kötü, geniz akıntım(bu bir yıldır var 3 defa antibiyotik kullandı

 Merhaba aşırı öksürük nedeniyle bir sağlık kurumuna gittim, akciğer filmi temiz çıktı, CRP-13.27. WBC 6.0 çıktı.. Cefbir Plus 300/125 mg. 20 adet antibiyotik , Nac 900 mg. 20 tb. kullandım ama boğazım hala cok kötü, geniz akıntım(bu bir yıldır var 3 defa antibiyotik kullandım) bir türlü geçmedi.tşk

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu değerlerle antibiyotik kullanmanızı doğru bulmuyoruz, deneyimli bir KBB uzmanına muayene olmanız en doğru yaklaşım olacaktır.