Aso 175 , crp 34, rf 10, sedimantasyon 0.5= 6 ,

aso 175 , crp 34 rf 10 sedimantasyon 0.5= 6 , sedimantasyon 1 = 17 merhaba 41 yaşında bayan tahlil sonuçları sizce iyimi ? şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : CRP biraz yüksek. Son günlerde geçirdiğiniz bir enfeksiyona bağlı olarak yükselmiş olabilir. Ancak tek başına yüksekliğinin çok anlamı yoktur.