Ast alt değerlerimde aşırı bir yükselme görüldü 800 900 civarında çıktı sizce ne yapmalıyım?

44 yaşındayım yaklaşık 3 ay önce ast alt değerlerimde aşırı bir yükselme görüldü 800 900 civarında çıktı.Bu değerler zaman için de yükselip azaldı.Bana halsizlik verdi.Kaç kere ultrasona mr a girdim.Biyopsi yapıldı.Hastalığımın ne olduğuna dair net şey bulunamadı.Karaciğerimdeki hücrelerin birbiri ile savaştığı söylendi. Şimdi 2 hafta önce Günde İmuran 40gr (Kortizona) ve 1 kere Deltacortril birda 6 tane Ursofalk a başladım.İlaçlara başladıkdan sonra alt 386 ast 376 ya düşmeye başladı (250 lerde).GGT 425 lere çıktı.T.Bilirubinim 12.1 D.Bilirubinim 9.1 lerde çıktı.Şimdi gözlerimde sarılık, ayaklarımda ve tüm vücudumda halsizlik, gaz sıkışması var.Ayrıca kaslarımı güçlendirmek için yapabileceğim neler var?İlaçlarımla teşhis doğru mudur?Saygılarımla.Şimdiden Teşekkür Ederim...

Tahlil.com Cevabı : Size önerimiz Gastroenteroloji bölümünde takiplerinizi sürdürmeniz