Astım olabilir mi ?

iyi günler hocam bende 15 gündür süre gelen öksürük var total ige 258 çıktı dr bana allerjik dedi zespira biricany verdi sonucun yüksekçıkması beni biraz korkuttu astım olabilirmi şimdiden teşekürler

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlillerle astım olup olamayacağınızı anlamak olası değil.Eğer solunum yolu rahatsızlıklarınız varsa,tıkanıklık,hırıltı,nefes darlığı gibi,bir göğüs hastalıkları uzmanı tanızı koyacaktır.Veilen ilaçlar solunumunuzu rahatlatacaktır.