Ateş ,kemik ağrısı ve idrar yollarımla ilgili acile gittim.kan tahlili sonuçlarımı yorumlarsanız sevinirim WBC -13 RBC ?

ateş ,kemik ağrısı ve idrar yollarımla ilgili acile gittim.kan tahlili sonuçlarımı yorumlarsanız sevinirimWBC -13RBC -3,9MCH-32NEUT #-10,2LYM %-10,7GLUKOZ-125ALT-67AST-44ÜRİK ASİT-2,4DEMİR(SERUM)-13CRP(TÜRBİDİMETRİK)H-9,26

Tahlil.com Cevabı : Demir değeriniz düşük, glukoz da yüksek.Eğer aç karına verdiyseniz bir dahiliye uzmanına başvurmanızda yarar var.