Ateşi 40 dereceyi buldu ve kan tahlili yaptırdım wbc 32,8. Crp 68,4 çıktı

Oğlum 2006 doğumlu. Devamlı surette hastalanıyordu ateşi 40 dereceyi buldu ve kan tahlili yaptırdım wbc 32,8. Crp 68,4 çıktıBu ne anlama geliyor. Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Ateş olması , WBC yüksekliği bir enfeksiyon geçirdiğini gösteriyor. Enfeksiyon kaynağının belirlenip, ilaç tedavisi alması gerekli.