avidite yöntemi hakkında biraz daha bilgi verirseniz sevinirim;

Avidite yöntemi hakkında biraz daha bilgi verirseniz sevinirim. değerler yüksek çıktı diye tek çare kürtaj mı yapılacak başka bebegi kurtarma yöntemleri yok mudur?

Tahlil.com Cevabı : İkinci trimesterden sonraki enfeksiyonlar fetüsü etkilemediğinden enfeksiyonun başlangıç tarihi çok önemlidir.
Avidite testi ile Rubella enfeksiyonunun başlangıç tarihi hakkında bilgi sahibi olunabilir.Buna göre de gebeliğin seyri hakkında karar verilir.