Ayaklarımda ağrılı kaşıntılı döküntü şikayetiyle gittim normal olmayan sonuçları yazıyorum

ayaklarımda ağrılı kaşıntılı döküntü şikayetiyle gittim normal olmayan sonuçları yazıyorum wbc 17.8 yüksek neu% 85.9 yüksek neu 15.3 yüksek mch 26.2 düşük rdw 18 yüksek hgb 12.4 normal

Tahlil.com Cevabı : Vücudunuzda bir enfeksiyon olabilir, araştırılması gereklidir..