aylık kızımın kan tahlili yapıldı bazı değerler yüksek bazıları ıse dusuk cıktı.asagıda açıklayacağım değerler ne anlama geliyor ?

 8 aylık kızımın kan tahlili yapıldı bazı değerler yüksek bazıları ıse dusuk cıktı.asagıda açıklayacağım değerler ne anlama geliyor ve nasıl yorumlanmalıdır?tesekkürler WBC 12,62 HGB 11.1 HCT 33.5 PLT 447 MCV 74.6 MCH 24,7 MPV 7.3 NE% 17.9 LYM# 9.14 LYM%72.5 EOS# 0.35 MONO# 0.84 Anti CMV IgG 129.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.