Ayrıca regl tarihim 1 gün geçti hamile olabilir miyim?

merhaba,gebe kalmaya çalışıyorum bu yüzden regl olmama 2-3 gün kala beta hcg testi yaptırdım,sonuç 0,03 çıktı.bunun doğruluğu nedir.ayrıca regl tarihim 1 gün geçti hamile olabilir miyim?tekrar test yapmam gerekli mi? teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Adet tarihinizde en az bir hafta geçtikten sonra test yaptırmanız daha doğru sonuç verecektir.