Az Önce Hiv Böyle Seyler Yapar mı Diye Sormuştumm

Merhaba hocam size az önce soru sormıstumParnerimin Emarda beyindeki kücük lekeler hakında soru sormıstum ve büyük ihtimal zararsız lekelermiş demistim sizde emari görmem lazım yazmısınız ama emarın fotosu bende yok atma imkanımda yok hiv test sonuclarınıda size atmıstım Benim tek merak etim konu hiv direkt dorudan beyinde leke yaprmı yani bunu gibi vakalarınız varmı sadece bunu merak ediyorum?Yani bu tars vakalar cokmu hivde?Emarın fotosunu isteyince direkt baglantısımı var acaba fiye icime süphe düstü cünkiBide 90.gündeki anti hiv kemiluminesas veya benzeri antikor testinin negatifligi cok büyük olasılıkla dogrumıdur ?Biliyorum 6. Ay daha etkili ama 90. Günde büyük olasılıkla dogru sonuc verirmi

Tahlil.com Cevabı :

Merhaba, sizin ve pattnerinizin HIV testleriniz negatiftir, bu durumda MR da bununla ilişkili bir bulgu olması da mümkün değildir, testleriniz yeterlidir, içiniz rahat olsun.