az sıcaklarında bile evde kalın çorap giyip kumaş terliklerle dolaşıyorum. Betona çıplak ayak basınca tüylerim diken diken oluyor ve idrar kaçırıyorum.

50 yaşındayım ve çocukluğumdan beri çorap giyinikken bile, değil betona halıya bile basamıyorum. Yaz sıcaklarında bile evde kalın çorap giyip kumaş terliklerle dolaşıyorum. Betona çıplak ayak basınca tüylerim diken diken oluyor ve idrar kaçırıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Durumunuz psikolojik kökenli olabilir.Bir psikiatriste danışmanızda yarar var.Aynı zamanda idrar kaçırmanız nedeniyle üroloji bölümüne de başvurunuz.