Azerbaycandan yazıyorum.yaklaşık 5 aydır ki saç dökülmem var.sel gibi dökülüyor.demir tahlili verdim ilac aldim yene olmadi.

Selam.Azerbaycandan yazıyorum.yaklaşık 5 aydır ki saç dökülmem var.sel gibi dökülüyor.demir tahlili verdim ilac aldim yene olmadi.hala dokuluyor saclar.bende tiroidit de var...ama sac dokulmesine ne neden ola bilir?lutfen bana bir bilgi verin.burda hicbir doktora derdimi anlatamiyorum. yardim edin

Tahlil.com Cevabı : Tiroid hastalıkları da saç dökülmesine yol açabilir.Aşağıdaki yazımızda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Saç dökülme nedenleri nelerdir?