Azerbeycan'dan yazıyorum. 13 haftalik hamileyim. Gebelikte enfeksionlar iicin tahlil yaptirdim. Herpes simplex 2 igG pozitif cikti.

 Ben Azerbaycandan size sorumu gonderdim. cevaplarsaniz cok sevinirim. 13 haftalik hamileyim. Gebelikte enfeksionlar iicin tahlil yaptirdim. Herpes simplex 2 igG pozitif cikti. tahlil sonucum 1.211 negatif (<0.7) pozitif (>0.9) bu benimicin ne kadar tehlikle. ne yapmam gerekiyor.T

Tahlil.com Cevabı : Hiç bir tehlike yok, IG G pozitifliği geçirilmiş enfeksiyonu gösterir ve gebelik için sorun yaratmaz.