B HCG 0.100 çıktı. Geç döllenme olabilir mi,tekrar kan tahlili yaptırmalı mıyım ?

en son 2 mayısta adet oldum.26-27-28 mayıs günlerinde tek damla lekelendım.dün kan tahlılı yaptırdım.HCG :0.100 çıktı. geç döllenme olabılır mı,tekrar kan tahlılı yaptırmalııyım ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG sonucunuz negatif çıkmış ve adet görmüşsünüz. Bizce test yaptırmanıza gerek yok ama içiniz rahat değilse yaptırın.