B12 değerim 300-900 aralığında 272 çıktı. doktorlar bir şey bulamadı bu sinirsel duruma. acaba B12 eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir mi durumum?

Merhabalar mide ilaçları kullanıyorum ve bu ilaçları kullandıktan sonra baş dönmesi ve vücudumda uyuşmalar hissizlik oluşuyor. b12 değerim 300-900 aralığında 272 çıktı. doktorlar bir şey bulamadı bu sinirsel duruma. acaba b12 eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir mi durumum? teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : B12 değeriniz referanslara göre düşük, mide probleminizin ne olduğu konusunda bilgimiz yok ancak B12 eksikliği de bu nedenden kaynaklanıyor olabilir, tedavi almanızı öneririz..