B12 vitamini 1500 çıkıyor.

merhaba annemin tahlillerinde B12 vitamini 1500 çıkıyor. bunun doktorlar fazla olduğunu söylüyorlar ama net bir cevap da alamıyoruz. annem vitaminle ilgili hiçbir ilaç takviyeside almıyor. internettede çok açıklayıcı cevaplar bulamıyoruz. konuyla ilgili yardımcı olabilirmisiniz. teşekkürler

Tahlil.com Cevabı :  Vit B12 seviyesinin yüksekliğinin bir zararı yoktur..