B12 vitamininde 192-663 değerleri arasında benim 236.7 çıktı

iyi günler ben tahlil yaptırmıştım b12 vitamininde 192-663 değerleri arasında benim 236.7 çıktı sizce nasıl bana alt sınıra yakın geldi bu vitaminin yükselmesi neler yapabilirim

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normal sınırlar içinde. Herhangi birşey yapmanıza gerek yok.