Babam 2 hafta önce ilk defa kemoterapi almıştı.

Merhabalar.Babam 2 hafta önce ilk defa kemoterapi almıştı.Ve bugün yapılan tahlil sonuçları şu şekildedir: RBC sayısı 4.47 , Hemoglobin    12.80 , RDW 14.9 , MCHC 31.1 . Diğer değerler normal referanslarda fakat bu 4 değer koyu renk yazılmış.Değerleme için teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : ' hafta önce kemoterapi almış bir hasta için sonuçlar normaldir...