Babam 56 gündür yoğun bakımda yatıyor. kalp krizi geçirdi ve beyin oksijensiz kalmış. bilinci yerine gelip gidiyor.crp değeri ise yüksek.

. 15 gün önce Sepsis hastalığına kapıldı. ondan kurtuldu şimdi crp yine 171 e yükseldi sizce sepsis mi tekrar ?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.CRP sıklıkla istenen bir tahlil türü olup  akut faz reaktanıdır. Babanızda CRP değeri yüksek olarak görülüyor.CRP yüksekliği babanızda sepsis ve/veya enfeksiyon olabileceği yönünde bilgi vermekte.CRP yüksekliğine dair aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilir ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve verilmiş ecvapları okuyabilirsiniz.CRP YÜKSEKLİĞİ NEDİR?