Babam 74 yaşında,tahlil sonuçları hakkında beni aydınlatmanızı rica ederim.

Babam 74 yaşında,tahlil sonuçlLarı hakkında beni aydınlatmanızı rica ederim. TIBC 152 Hgb 12.5 NEUT 14.4 MON 45 Baso 5.08 Neut 1.18 Mon 3.7 Baso 0,417 Preferik yayma nötrofil yüzde 24, lenfosit yüzde36, monosit yüzde 36,eozinofil yüzde 2, bazofil yüzde 2 Eritrositler normokrom,normositer trombos no

Tahlil.com Cevabı : Periferik yaymasının hematoloji tarafından yeniden değerlendirilmesini öneririz, bazofil yüzdesi oldukça fazladır..