Babam yemek borusu kanseri lenf ve karaciğere yayıldığı söylendi.Pet sonucu:Karaciğerde önceki çalışmaya göre boyutları kısmi küçülen metabolik aktivitesi belirgin azalan orta düzeyde hipermetabolik multipl hipodens lezyonlar

Merhaba babam yemek borusu kanseri lenf ve karaciğere yayıldığı söylendi..4 kur kemoterapi aldı ve ilk pet sonucu şu sekilde -Karaciğerde önceki çalışmaya göre boyutları kısmi küçülen metabolik aktivitesi belirgin azalan orta düzeyde hipermetabolik multipl hipodens lezyonlar,rn-Diğer bulgularda kısmi regresyon rn-Solda belirgin bilateral toraks duvarı anteriorunda yeni gelişen hafif düzeyde hipermetabolik dansite artış alanı izlenmiş olup dermatolojik korelasyonu önerilir.rnaçıklarsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda kanser araştırılması için bir takım ilave testlere gerek olabilir.