Babamın bacaklarında ağrı, sızılama uyuşma oluyor, kollarda ise sadece ağrı var.Hangi doktora gitmeliyiz.

Hocam iyi çalışmalar babam 50 yaşında 1.67 boyu 90 kg dır.Boya ve inşaat işleriyle ugraşmaktadır. Bacaklarında ağrı, sızılama uyuşma oluyo kollarda ise sadece ağrı şeklinde sürekli şikayeti var herhangi bir sağlık şikayeti yok fakat sürekli kullandığı Baraclude 0,5 mg ilaç kullanmaktadır. Bunun sebebi ne olabilir ? bunu hangi doktorla takip etmeliyiz ?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun, ilk aşamada fizik tedavi ve nöroloji doktorlarına başvurmanızda yarar var .