Babamın HGB:18.9 HCT:55.7 PDW:10.5 PCT 0.140 hemogram1 sonuçları yüksek çıktı. Doktor SULCİD ve A-ferin Sinüs verdi. Sizce kullanmalı mıdır bu ilaçları ?

 Babamın HGB:18.9  HCT:55.7 PDW:10.5  PCT 0.140 hemogram1 sonuçları yüksek çıktı. Doktor SULCİD ve A-ferin Sinüs verdi. Sizce kullanmalı mıdır bu ilaçlar fayda eder mi ?

Tahlil.com Cevabı : Verdiğiniz tahlil sonuçları,babanızda kan fazlalığını gösyeriyor.Ancak doktor babanıza enfeksiyon şüphesi ile antibiyotik ve soğuk algınlığı ilacı varmiş.Babanızın yüksek çıkan tahlil sonuçlarını düşürmek için ise kullanılmaz bu ilaçlar.