Bacaklarimdaki kilcal damarlar icin ultrason cekildi, crural tum segmentlerinde augmentasyonla minimal reflü akim izlenmistir

Bacaklarimdaki kilcal damarlar icin ultrason cekildi.sonucu yorumlarsaniz sevinirim.sol vena safena magna bileske distalinde capi 7mm ölcülmüstür.trombus formasyonu saptanmadi.augmentasyona yanit pozitiftir.sagvena safena bileske distalinde capi 4.5mm ölcülmüstür.bilateral VSM lumeninde uyluk ve crural tum segmentlerinde augmentasyonla minimal reflü akim izlenmistir...tskler

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normal değil.Bir kalp damar cerrahisi uzmanına başvurunuz.