Bakireyim ama ertesi gün hapı yani norlevo kullandım.

 1 sene önce norlevo kullanmistim bakireyim. Kasık ağrım olmuştu ve kasiklarima biraz baskı yapınca ve kendimi Biraz sıkınca 2 3 damla kan geldi bunun kızlık zarı ile bi alakası var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bir kadın doğum doktoruna muayene için başvurun.Bakire birinin ertesi gün hapı kullanması kadar saçma bir şey olamaz.Biraz vakit ayırın sitemizdeki yazıları satır satır, sabahlara kadar okuyun.Bilgi sahibi olun hamilelik nasıl oluşur konusunda.