bakireyim pcos hastaligim var an*l iliski yasadim. Adetim 1 hafta gecikinde gebelim testi yaptim negatif cikti. Hamile olma ihtimalim var mı

18 yaşındayım bakireyim pcos hastaligim var an*l iliski yasadim ama daha iceri girmeden ustume boşlma oldu. Hemen gidip temizlenip vajinaya gelebilir diye 12 saat icinde ella kullandim .kullandiktan 10 saat sonra kanamam oldu ve bitti. iliskiyi yasadigimda adetime 2 hafta vardi ama o ay adet olmadim . Adetim 1 hafta gecikinde gebelim testi yaptim negatif cikti. Hamile olma ihtimalim var mı

Tahlil.com Cevabı :

İçiniz rahat solsun, durumunuzu değerlendirdik.Bu şekilde hamilelik ihtimali olmadığını söyleyebiliriz.