Bakireyim ve içime boşalmadı.

Hocam sevgilimle an*l ilişki yaşadık.Adet kanamasının son günüydü.Bakireyim ve içime boşalmadı.Ama sadece pen*sinin kalkması için vajinama sürttü. Sonra tekrar arkadan denedik o sirada zevk suyu geldiğini anladığı an geri çekildi. Belki bi kaç damla sızmış olabilir. Hamilelik riski var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Bakirelik gebeliğe engel değildir. Zevk suyunda çok az miktarda sperm bulunabilir. Adetinizin bir hafta gecikmesi durumunda test yaptırınız.

m********* :

Hocam merhaba sevgilimle arkadan birlikte olduk bu gün birlikte oluşumuzun 3 üncü haftası kızlığını ellemedim sadece arkadan birlikte olduk boşalmadım da gecen ayın 6 sında adet olmuştu şu an halen olmamış 3 gündür midesi bulanıyor yanakları kızarıkmış ama boşalmadım hamile kalma olasılığı var mı?

Cevap:

Boşalmadan yaşanan ilişkilerde hamileliğin oluşması oldukça düşük bir olasılıktır. Adet gecikmesi bir süre daha devam ederse gebelik testi yaptırılmasını tavsiye ederiz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.