Bakteriler neden oluşur yani neyi tam olarak hatalı yaptığımı bilemiyorum

 5 aylık hamileyim yaptırdığım idrar tahlilinde belirtilen sonuçları sizinle paylaşmak istiyorum , bu bakteriler neden oluşur yani neyi tam olarak hatalı yaptığımı bilemiyorum tedavi için şu an augmentin 1000 lik kullanıyorum .sediment. 41 lökosit, 7 yassı epitel, bol bakteri.teşekkürTahlil.com: İdrar kültürü tahlili idrar yolu enfeksiyonu tanısında kullanılan en güvenilir tahlil yöntemidir.Belirtiğinize göre size bu tahlil yapılmamış anlaşılan.İdrar kültürü sonucuna göre, bir enfeksiyon varlığı yönünden en doğru bilgi alınacaktır.Enfeksiyon var ise de, buna uygun antibiyotik tedavisi planlanacaktır.İdrar kültürü hakkında detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve

Tahlil.com Cevabı : ları okumak için tıklayınızİdrar kültürü nedir?