Bana acil yardım eder misiniz? Ben en son 18 ocakta adet gördüm 30 mart hastalanmadım ?

 Bana acil yardım eder misiniz? Ben en son 18 ocakta adet gördüm 30 mart hastalanmadım 2tana doktora gıttım hamıle degılmısım adet sokturucu verdı 10gun kullanadım bıttı ılac daha hastalanmadım acaba hamıle olabılır mıyım

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik söz konusu olsaydı muayene sırasında doktorlarınız fark ederdi. Önerimiz doktorunuzun verdiği tedaviyi uygulamak ve gerekirse tekrar muayene olmanızdır.