Bana sol eliyle mastürbasyon yaptı ama eli ıslak mı kurumuydu tam hatırlamıyorum bu şekilde hamilelik oluşur mu

en sevgilimle adetimden bir hafta sonra bişeyler yaşadım çok fazla prostat sıvısı geliyodu önce peçeteyle sildi sonra prezervatif taktı geldi sevişme oldu sonrada bana sol eliyle mastürbasyon yaptı ama eli ıslak mı kurumuydu tam hatırlamıyorum bu şekilde hamilelik oluşur mu

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimali yok denecek kadar azdır..