Barsaklarımda gurultu ve sık büyük tuvaletim geliyor

arsaklarımda gurultu ve sık büyük tuvaletim geliyor. anormal değerler kan- alkalenfosfataz:422,2 (98-279) LYM%:53 (15-50) gaita- T4(serbest):2,26 (0,61-1,12) TSH: 0,01 (0,34-5,6) gaitada kan yok parazit yok normal kıvamlı kahverengi mukussuz. parantez içleri normal değerler. ibs olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid hormonlarınızdaki düzensizlık  nedeniyle Endokrinoloji uzmanına gitmenizi öneririz..