Baş dönmesi sebebiyle Nöroloji’ye gittim.Doktorum guatr dan şüphelendi ve hormon testi istedi. Tetkik sonuçları şöyle?

Baş dönmesi sebebiyle Nöroloji’ye gittim.Doktorum guatr dan şüphelendi ve hormon testi istedi. Tetkik sonuçları şöyle;Tetkik adı Sonuç Normal Değerler BirimTSH [H] 4.84 0,4-4,5 uIU/mL

Tahlil.com Cevabı : TSH yüksek çıkmış.Hipotiroidi sorunuz oalbiir.Bir endokrinoloji uzmanına başvurun