Bas donmesi ve tansiyon dusuklugu sikayetiyle doktora gittim doktor Beata HCG kan testi yapmis ve 2.39 cikmis adetime 6 gun var

Merhaba bas donmesi ve tansiyon dusuklugu sikayetiyle doktora gittim doktor Beata HCG kan testi yapmis ve 2.39 cikmis adetime 6 gun var hamile olma ihtimalim varmidir . 3gun sonra yeniden tahlil istediler

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı..Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?