Başımın sağ tarafı sürekli ağrıyor ,aşırı unutkanlığım, oburluğum, kendimi durduramama ve odaklanamama şikayetim var.

Yaşm 16 kan sayımı değerlerim WCB=2,5 PCT = 0,2 NEU=1,8 LYM=0,3 Okulda birkaç kez fenalaştım. Başımın sağ tarafı sürekli ağrıyor ,aşırı unutkanlığım, oburluğum, kendimi durduramama (ket vuramama) gibi şikayetlerim var ve hiç odaklanamıyorum. Doktora başvurdum EEG çekimi olacak siz ne düsünüyor sunuz?

Tahlil.com Cevabı : Özellikle wbc değeriniz düşük.Bu normal değil.Hematoloji bölümünde incelenmenizde yarar var.EEG sonucu da bilgi verecektir.