Basofil değeri 2.5 kan testinde bas olarak yazıyor ne anlama geliyor bilgi alabilirmiyim.

İyi günler basofil değeri 2.5 kan testinde bas olarak yazıyor ne anlama geliyor bilgi alabilirmiyim.

Tahlil.com Cevabı : Basofil değeri yüksek ancak tek başına fazla bir anlam ifade etmez bu yükseklik.Konuya dair detaylı bilgi almak için tıklayınız....

s************* :

Sevgilime elimle iç camasiri uzerinden masturbasyon yaptiktan sonra bosalmisti elimi yikadiktan sonra wcye girdim elimde sperm kalma olasiligina karsi hamile kalmaktankorktum ve bunu uzerinden on iki gun sonra bugun kanamam oldu ustune gorme olabilir mi rengi tam kirmizi ve normal sekilde geliyor?

Cevap:

Hamilelik gibi bir durumdan kesinlikle söz edilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.