Basta siyaha yakın sonra kahverengi ve koyu kırmızıya dönüşen 4 gün süren akıntım oldu

 20,07,2013 tarihinde son adetimi gördüm 10,08,2013 te ilk defa basta siyaha yakın sonra kahverengi ve koyu kırmızıya dönüşen 4 gün süren akıntım oldu dün bitti ilk defa oldu ve bu beni korkuttu kötü bir durum mu suan bitti doktora görünmelimiyim?

Tahlil.com Cevabı : Akıntınız olağan olmadığına göre bir kadın doğum doktoruna mıayene olmanız ve tahlil yaptırmanız en doğru davranış olacaktır.