Bayanım, 22 yaşındayım, hormon testi yaptırdım. T3 değerim 3,26 ?

Bayanım, 22 yaşındayım, hormon testi yaptırdım. T3 değerim 3,26 , T4 değerim 1,34 , TSH değerim 3,01 , LH değerim 21,09 , E2 değerim 42,44 , DHEA-SO4 değerim 104,4.

Tahlil.com Cevabı : Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz