Bayanın idrar tahlilinde sperm olması ne anlama gelir?

Bir  bayanın idrar testinde cinsel ilişki üzerinden bir kaç hafta geçmesine rağmen sperm :0,1 olması ne anlama gelir ? İdrar yollarında enfeksiyon olması ile ilişkisi olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bayanların idrarında sperm bulunması olağan değidir.Hele cinsel ilişkiden sonra bu kadar zaman geçtiyse bu beklenen bir sonuç olarak değerlendirilemez.İdrar yollarında enfeksiyon bulunduğunda ise idrarda sperm yerine bakteri görülür.İdrar kültüründe de üreme olur.