Bazı hastalar da kanama ve pıhtılaşma süresinde uzama rapor edilmiştir. Kullandığım ilaç prospektüsünde bu yazıyor. Burada ki kanama ve pıhtılaşmadan kasıt regl midir?

Bazı hastalar da kanama ve pıhtılaşma süresinde uzama rapor edilmiştir. Kullandığım ilaç prospektüsünde bu yazıyor. Burada ki kanama ve pıhtılaşmadan kasıt regl midir? bilgilendirir iseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Adet kanaması da sonuç olarak bir kanamadır.Kaname zamanında uzama da bu kapsam da değerlendirilebilir.Ama olağan dışı bir kanamadan sonra mutlaka doktorunuza danışınız.