Bazofil orani : 1.2 Bazofil mutlak sayısı : 0.10 Glukoz : 112. Yorumlar mısınız?

Yüksek çıkan ve dusuk cikan degerlerin ne anlama geldigini ne oldugunu lutfen yorumlar mısınız? Bazofil orani : 1.2 Bazofil mutlak sayısı : 0.10 Glukoz : 112 Ortalama eritrosit hemoglobin konsantrasyonu : 30.9

Tahlil.com Cevabı : Bazofil orani : 1.2 Bazofil mutlak sayısı : 0.10Ortalama eritrosit hemoglobin konsantrasyonu : 30.9 değerleri diğer kan sayım değerleri de normal ise normal sınırlarda sayılır.Glukoz : 112 ise ailede diabet var ise araştırılması gerekir, endokrinoloji uzmanına başvurmanızı öneririz..