Bebeğim 2 ay 10 günlük hem anne sütü hem mama alıyor.yaklaşık bir aydır yeşil kaka yapıyor doktorumuz olabilir dedi

 Bebeğim 2 ay 10 günlük hem anne sütü hem mama alıyor.yaklaşık bir aydır yeşil kaka yapıyor doktorumuz olabilir dedi herhangi bişey yapmamı söylemedi ama ben endişeliyim normalmi yeşil kaka

Tahlil.com Cevabı : Anne sütü alan bebeklerde bu renk dışkı olağan olarak görülebilir.