Bebeğim 6 aylık ve bugün sünnet oldu, sünnetten önce bakılan hemogramında htc: 29.3?

Bebeğim 6 aylık ve bugün sünnet oldu, sünnetten önce bakılan hemogramında htc: 29.3, hg: 10 çıktı. ferrosanol adlı bir ilaç kullanmamızı önerdmişti doktorumuz ancak kullanamadık.. Ne yapabilirim? Bu değerleri düzeltmenin başka yolu yok mu?

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık var bebeğinizde,doktorun verdiği tedaviye uyun