Bebeğimin 2 gündür ateşi 38-39 a kadar çıktı fakat 48 saattir ateşi yok. Burun tıkanıklığı ve öksürüğü var. CRPsi 11 çıktı. Antibiyotik kullanmaya gerek var mı?

 Bebeğimin 2 gündür ateşi 38-39 a kadar çıktı fakat 48 saattir ateşi yok.Burun tıkanıklığı ve öksürüğü var. CRP si 11 çıktı. Antibiyotik kullanmaya gerek var mı?

Tahlil.com Cevabı : Buna muayene eden doktor karar vermeli.CRP yüksekliği enfeksiyon belirtisi olabilir