Bebeğimin tam hangi gün döllendiğini aşırı derecede merak ediyorum bu konuda bana bilgi verirmisiniz. bebeğim kaç günlüktür?

en son 9 şubatta adet oldum... 13 martda yaptığım idrar testinde çift çizgi çıktı.. 15 martta hastaneye gittiğimde kan sonucum 1344 çıktı ama bebek ultrasonda gözükmedi.. bebeğimin tam hangi gün döllendiğini aşırı derecede merak ediyorum bu konuda bana bilgi verirmisiniz. bebeğim kaç günlüktür?

Tahlil.com Cevabı : Ovulasyon zamanınız ortalama olarak adetin12-14. günlerinde olabilir, kese 5. hafta bebek 6.haftadan sonra görülebilir..