Bebeğimiz 1 aylık, 5 günlükken total bilrubin 25.7 fototerapi ile 9'a düştü ve taburcu olduk?

Bebeğimiz 1 aylık, 5 günlükken total bilrubin 25.7 fototerapi ile 9'a düştü ve taburcu olduk. 28 günlükken yapılan testte total bilirubin 10.67. Ne tavsiye edersiniz?Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Total bilirubin değeri normalin üstü görülüyor bebeğinizin.Bu durumda tedavi gördüğü hastanedeki doktoruna danışmanız uygun olacak. Total bilirubin normal değerlerini aşağıda bulabilirsiniz.http://tahlil.com/total-bilirubin-testinin-normal-degerleri-nedir