Bebek istiyorum ancak kan değerlerim beni korkutuyor.

yaş:25 cinsiyet bayan hocam normal dışı çıkan değerlerim bunlar. yorumlarsanız cok sevinirim.birde bu değerler ile hamile kalırsam sorun yaşar mıyım? bebek istiyorum ancak kan değerlerim beni korkutuyor. wbc:4.49 ba% :1.85 hgb:8.31 hct :27.3 mcv :65.3 mchc :30.5 rdw :17.9 pdw :19.7 mpv :10.7

Tahlil.com Cevabı : Kansızlığınız var, tedavi olmanız gerekir..